REGULAMIN
Serdecznie witamy Państwa na stronach naszego sklepu. Zachęcamy do zapoznania się z naszym regulaminem.

WARUNKI ZAKUPU
Wszystkie ceny w sklepie zawieraj podatek VAT.
Wszystkie produkty będące w ofercie sklepu activeTECH.pl są fabrycznie nowe i objęte są gwarancją.

Zamówienia w sklepie activeTECH.pl można składać na kilka wybranych przez Państwa sposobów:
- przez sklep internetowy
- przez e-mail: sklep@activetech.pl
- telefonicznie: +48 795 28 02 03, 22 487 95 03 (w godzinach 10-18)

Oferta zamieszczona na stronach internetowych sklepu activeTECH.pl ma charakter informacyjny co do ceny, wyglądu, składu artykuł, wyposażenia i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego.

REALIZACJA ZAMÓWIEŃ
Warunkiem realizacji zamówienia w sklepie activeTECH.pl jest podanie numeru telefonu. Jest to konieczne do weryfikacji czy zamówienie nie zostało złożone przez osoby niepowołane.
Zamówienia nie zostaną przyjęte do realizacji w przypadku gdy dane zamieszczone na formularzu nie będą kompletne lub błędne.
Prosimy pamiętać, że potwierdzenie zamówienia jest równoznaczne z zawarciem umowy sprzedaży i przyjęciem oferty sklepu activeTECH.pl

DOSTAWA
Towary zamówione w naszym sklepie są dostarczane do klientów za pośrednictwem firmy kurierskiej lub za pośrednictwem Poczty Polskiej w trybie priorytetowym.
Koszty dostawy przy wcześniejszej wpłacie na nasze konto:
Firma kurierska - 15 zł
Poczta Polska (priorytet) - 12 zł
Koszty dostawy za pobraniem (przesyłkę opłacamy kurierowi w momencie jej odebrania):
Firma kurierska - 20 zł
Poczta Polska (priorytet) - 16 zł
Przesyłki pobraniowe za pośrednictwem Poczty Polskiej realizujemy do kwoty 500 zł.

Zakupy w naszym sklepie nie stanowią ryzyka - oferujemy możliwość zwrotu zakupionego towaru w przeciągu 10 dni od dokonania zakupu. Zwracany towar nie może nosić śladów użycia i musi być zwrócony w oryginalnym opakowaniu w stanie niezmienionym.
Wszystkie zamówione towary staramy się dostarczać do Państwa jak najszybciej. Wysyłka towarów realizowana jest w ciągu 24 godzin od wpłynięcia należności na nasze konto. W szczególnych przypadkach, z przyczyn niezależnych od nas termin może się wydłużyć o czym niezwłocznie zostaniecie Państwo poinformowani.
Podane warunki wysyłki dotyczą zamówień realizowanych na terenie kraju, przesyłki zagraniczne realizujemy wyłącznie po wcześniejszym ustaleniu kosztów dostawy i po wcześniejszej wpłacie.

CENY I PŁATNOŚCI
Wszystkie ceny podane na stronie zawierają podatek VAT.

Za towary zakupione w sklepie activeTECH.pl można zapłacić w następujący sposób:
- za pobraniem - należność zostaje uregulowana w momencie dostarczenia przesyłki
- przelewem bankowym - należność zostaje z góry uregulowana przelewem bankowym na konto sklepu. Towar zostaje zarezerwowany dla Państwa i wysłany natychmiast po uregulowaniu należności.


GWARANCJE I REKLAMACJE
Każdy towar zakupiony w sklepie activeTECH.pl objęty jest gwarancją.
W przypadkach stwierdzenia wady, towar prosimy odesłać w oryginalnym opakowaniu na adres:

activeTECH.pl
ul. Remiszewska 1/15
03-550 Warszawa

Każdy wadliwy towar będzie naprawiany (lub wymieniony na nowy w terminie 14 dni od daty dostarczenia). W uzasadnionych przypadkach czas ten może wydłużyć się do 31 dni - zostaną Państwo poinformowani pisemnie lub telefonicznie. Zgodnie z art. 10 ustawy z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny istnieje możliwość zwrotu zakupionego towaru w terminie 10 dni bez podawania przyczyny. Zwrot zostanie przyjęty jedynie w przypadku, jeśli dany produkt nie był używany, ani nie został w żaden sposób uszkodzony - dotyczy to również oryginalnego opakowania. Zwracany towar należy bezpiecznie zapakować i koniecznie dołączyć do niego dowód zakupu. Gwarantujemy zwrot wartości produktu na wskazane konto bankowe.

Do każdego zwrotu należy dołączyć oświadczenie o odstąpieniu od umowy kupna, z wyszczególnionym rachunkiem, na który sklep activeTECH.pl ma przelać wartość produktu.

Zwrotowi nie podlegają koszt dostawy ani odesłania!

W przypadku, jeśli sprzęt będzie nosił ślady użytkowania (dotyczy także opakowań) towar zostanie odesłany na koszt adresata W przypadku jakichkolwiek wątpliwości jesteśmy do Państwa dyspozycji pod numerami telefonów:

tel. 22 487 95 03
kom. +48 795 28 02 03
lub e-mail: sklep@activetech.pl

Życzymy Państwu udanych zakupów w sklepie internetowym activeTECH.pl